Hakkımızda

Hukuk Büromuz, 2004 yılında Av. Mehmet ÖZTOPRAK tarafından kurulmuş, sonraki yıllarda hızlı bir büyüme sürecine girmiştir. Bünyesine aldığı yeni ortaklarla, işlerini yurt geneline yayarak birçok kurumsal ve bireysel müvekkille çalışmıştır. Bu süreçte, diğer ortaklarca Sinerji Hukuk Bürosu adıyla İstanbul’da da iki ofis açılmış, faaliyetler toplam üç büroda çalışan kalabalık bir ekip ve ülke genelinde işbirliği yapılan diğer avukatlar aracılılığıyla icra edilmiştir. 2015 yılı sonunda ortaklığın sona erdirilmesine karar verilmiş ve yapılan anlaşma ile İstanbul’daki ofisler tarafından yapılan işlerin önemli bir kısmı ayrılan ortaklara bırakılmıştır. Mayıs 2018 ayında iki avukattan oluşan ortaklık da sona erdirilerek mevcut duruma geçilmiş, ortaklık döneminde kullanılan Sinerji Hukuk Bürosu yerine Öztoprak (Sinerji) Hukuk Bürosu ismi kullanılmaya başlanmıştır.

Büromuz hâlihazırda Avukat Mehmet ÖZTOPRAK ve kendisine bağlı olarak çalışan avukatlar aracılığıyla Ankara İncek’teki müstakil binadaki ofisinde hizmet vermektedir. Türkiye’deki ve yurt dışındaki şirketlere, kuruluşlara ve kişilere avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmetleri vermekte, ayrıca Türkiye’de Avrupa Birliği projeleri ile yerli ve yabancı kuruluşların projelerinde mevzuat ve hukuki inceleme hizmetleri vermektedir.

Öztoprak (Sinerji) Hukuk Bürosu, bünyesindeki mevcut avukatlarının yanı sıra, Türkiye’nin çoğu yerinde anlaşmalı olduğu sözleşmeli avukatlar ve işbirliği içerisinde bulunduğu bürolar aracılığıyla ülke çapında hizmet verebilme imkânına sahiptir. Hukuki alanlarda müvekkillere doğru, ekonomik ve optimum çözümleri sunmayı hedef edinen büromuz, bu amaçla iş bölümü yapmak sureti ile uzmanlaşmayı bir zorunluluk olarak görmektedir.

Hakkımızda